home  
 
  Jsi KO? Vyzkoušej O.K.BAG
 
 
 

spínací pásky

PF2013

Vytisknout stránku
Vážení zákaznící,

děkujeme Vám za přízeň v tomto roce, přejeme Vám radostné prožití vánočních svátků, šťastný vstup do Nového roku a mnoho radosti, zdarví a úspěchů.

Brněnský běžecký pohár

Vytisknout stránku

Handicapovaní cyklisté v závěrečné fázi přípravy na dráhové mistrovství světa v Los Angeles

Vytisknout stránku

Už jen několik dní zbývá do zahájení druhého nejvýznamnějšího sportovního podniku handicapovaných sportovců roku 2012. Do Los Angeles míří nejlepší cyklisté světa a budou zde bojovat o tituly mistrů světa na dráze.

Reprezentační tým tělesně a zrakově handicapovaných cyklistů budou reprezentovat:
Jiří Ježek, Michal Stark, Miroslav Dongres, Tereza Diepoldová a tandem sprinterů Pavel Buráň s Alešem Moravcem.

Naše pozornost se bude upírat především na osobu Jiřího Ježka. Pětinásobný paralympijský vítěz a šestinásobný mistr světa má za sebou kvalitní ale také velmi náročnou přípravu.
Časy, kterých dosáhnul z plného tréninku při nedávném  finálovém závodě Českého poháru jsou Jirkovým rekordem na specifické motolské dráze a pro nás obrovskou medailovou nadějí v mistrovském závodě.
„Jirka má na medaili a pojede na medaili. Pouhý standardní tréninkový výkon mu při současné formě stačí na umístění na stupních vítězů a pokud mu závod vyjde podle našich představ, máme se skutečně na co těšit“ přibližuje výkonnost světové cyklistické legendy  trenér Viktor Zapletal.

Velmi dobrou formu také prokazuje zkušený Michal Stark jehož forma stoupá vzhůru každým tréninkem. Cyklistický veterán se podle vlastních slov cítí velmi dobře a předpokládá se, že znovu bude patřit k medailovým favoritům závodů. „Michal už je zcela v pořádku po úraze, který mu zabránil startovat na silničním mistrovství světa. V tréninku jezdí výborně, byl bych velmi spokojený s umístěním v elitní pětce.“ hodnotí šance Michala Starka trenér.

Medaile se naopak nečekají od Terezy Diepoldové, Miroslava Dongrese a tandemu. „Úspěchem pro Míru a tandem by bylo umístění v první světové osmičce. Ale bude to velmi těžké. Nicméně, pokud by jim závod vyšel, mohou zajet vynikající výkony. Pro tandem by byl postup mezi prvních osm doslova výhrou, protože ve vyřazovacích bojích bychom mohli naplno využít sprinterské zkušenosti Pavla Buráně a za určitých okolností by náš tandem mohl jít velmi vysoko.  Pro Terku je to první dráhový závod podobné úrovně.  Pojede si pro zkušenosti, nic nemusí, naším cílem je kvalitní příprava na Londýn 2012“ uzavírá představení našich reprezentantů  Viktor Zapletal.

Aktualizace eschopu O.K.BAG

Vytisknout stránku
Kvůli změně obchodních podmínek pro naše prodejce došlo k aktualizaci v eshopu O.K.BAG. Především u cyklistických brašen došlo k doplnění všech barevných variant a popisů. Další sortiment bude již upravován průběžně.

Užitečné odkazy

Vytisknout stránku

Aktualizovali jsme pro Vás sekci odkazů, kde v jednotlivých podsekcích najdete odkazy na weby o cyklistice, lyžování a dalších sportech, které informují nejen o vrcholovém sportu, nabízí zpravodajství ze závodů a akcí a doporučují vhodné turistické lokality.

Pokud budete mít tip na další zajímavý odkaz, napište nám na erik@okbag.cz a my jej rádi zveřejníme.

 

PF2012

Vytisknout stránku
Přejeme všem našim zákazníkům a spolupracovníkům příjemné prožití Vánoc a šťastný Nový rok.

Soběšická mulda

Vytisknout stránku
Tradiční závod konce cyklistické sezóny horských kol se jede už tuto neděli 9.října v Brně. Informace na www.czex.cz/mulda

Spinky na lyže

Vytisknout stránku
Pro obchodníky a firmy nabízíme výrobu spínacích pásků s potiskem, které jsou vhodné jako informační a reklamní předmět v zimním období roku.
Podrobné informace najdete zde

MTB King of Prag

Vytisknout stránku

Veřejný závod horských kol NUTREND SPECIALIZED King of Prague 2011 za účasti krále cyklistiky Jaroslava Kulhavého!

Pořadatelé zveřejnili propozice veřejného závodu horských kol O pohár Městské části Praha 17, King of Prague MTB 2011, který se pojede v Praze 17 - Řepích, v neděli 15. května 2011.  Propozice ke stažení zde.

Závod je vypsán pro všechny kategorie cyklistů, včetně cyklistů handicapovaných, pro které bude akce zároveň i úvodním podnikem Českého poháru MTB handicapovaných cyklistů.

Předpokládá se účast české bikové špičky včetně startu úřadujícího Mistra Evropy, vicemistra světa, světové bikové jedničky rankingu UCI a krále české cyklistiky - Jaroslava Kulhavého.
Další zajímavostí je, že pro členy pražských oddílů je závod vypsán jako Mistrovství Prahy všech kategorií.
A konečně, součástí "cyklistického dne" budou také velké závody bikrosu na řepské trati za účasti naší kompletní bikrosové špičky. Diváci tak budou mít unikátní možnost vidět atraktivní cyklistickou disciplínu, se kterou začínal i úřadující mistr světa v cyklokrosu, Zdeněk Štybar.

Program závodů je doslova „našlapaný“, trať cross country je koncipována tak, aby diváci z jediného místa mohli pohodlně sledovat jak závody XC, tak bikros, kde uvidíme závodit rovněž kompletní portfolio kategorií, včetně maličkých bikrosařů.  
Závodů se zúčastní celá řada cyklistických legend a osobností českého sportu, jen namátkou: Jiří Ježek, Miloslav Kvasnička, trenér Pavel Vršecký, Lubor Tesař a další.

Cyklokrosaře všech kategorií pak potěšíme zprávou, že závod je přímo propojený s podzimním Pražským cyklokrosem (13.11.2011) v rámci PRAGUE CYCLING TOUR. To znamená, že výsledky obou závodů se budou sčítat a vítězové jednotlivých kategorií se stanou opravdovými cyklistickými králi našeho Hlavního města.

Horská kola v Bukové

Vytisknout stránku
Již 3. závod Poháru Drahanské vrchoviny se odehraje v obci Buková dne 7. 5. 2011. Více informací na www.drahany.xf.cz

Běh za sedmizubým hřebenem

Vytisknout stránku
1. května se v Boskovicích na Masarykově náměstí koná 2. ročník Běhu za sedmizubím hřebenem. Připraveny jsou tratě pro nejmenší děti i veřejnost, na 4 km a 10 km tratích budete moci nejen běžet, ale i vidět nejlepší muže a ženy nejen našeho regionu. Doprovodný program mimo jiné zahrnuje koncert Petra Bendeho. Veškeré info najdete na www.sportujsnami.cz

Jára Kulhavý na bedně

Vytisknout stránku

Ve velmi náročném a rychlém závodě úvodního podniku Světového poháru horských kol v africkém Pietermaritzburgu vybojoval Jaroslav Kulhavý výborné třetí místo.

„Mám velikou radost, protože závod to byl hodně těžký, bylo dost velké horko a zdejší technické sjezdy mi až tak nevyhovovaly. Když mi dvě kola před cílem poodjeli Schurter s Absolonem, zvolnil jsem a raději jsem zbytečně neriskoval a jel jsem tak, abych měl třetí místo  pod kontrolou. Výborně mi jelo kolo, na kterém jsem ještě, v minulém týdnu, provedl několik úprav“

okomentoval  ihned po dojezdu v cíli Jaroslav Kulhavý, kterého nyní čeká závod v belgické Houffalize zařazený rovněž do nejvyšší kategorie UCI.

foto Michal Červený – mtbs.cz

Finále BBP

Vytisknout stránku
Brněnský běžecký pohár končí tuto sobotu 2.4.2011 v areálu Lodních sportů u brněnské přehrady. Závodníky čeká nejen běh, ale i celkové vyhlášení nejlepších běžců. Info o programu na bbp.webzdarma.cz

Veletrh FOR BIKES

Vytisknout stránku

Zveme Vás do naší expozice na veletrhu FOR BIKES konaného ve dnech 25. až 27. března 2011 v Pražském veletržním areálu Letňany. Najdete nás v hale 2 ve stánku 2C6.

Připravili jsme pro Vás kompletní nabídku cyklobrašen, které můžete zakoupit za zvýhodněné veletržní ceny a prohlédnout si ukázku zakázkové výroby cyklistického oblečení.

>>> KDE NÁS NAJDETE
>>> INFO O VELETRHU

Běh Lužánkami

Vytisknout stránku
66. ročník mezinárodního závodu se uskuteční v sobotu 26. března 2011 v městském parku Lužánky v Brně. Info na www.behluzankami.cz

Běh kolem Myslivny

Vytisknout stránku

AC Moravská Slávie pořádá 9. závod Brněnského běžeckého poháru v neděli 27. března 2011 u hotelu Myslivna v Brně. Už předposlední díl seriálu mohou absolvovat od nejmenších dětí, žactva a dorostu i ženy a muži. Info na bbp.webzdarma.cz

 

Běh kolem Kanic

Vytisknout stránku
6. závod Brněnského běžeckého poháru se uskuteční 5.2.2011 v Kanicích. Startuje v 9:00 Žactvo, v 10:15 Mládež a Ženy a v 11:00 Muži.

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Vytisknout stránku
Přejeme Vám krásné a pohodové prožití vánočních svátků a šťastný vstup do Nového roku.

Mikulášský běh Okrouhlá

Vytisknout stránku
4. prosince 2010 pořádá obec Okrouhlá druhý závod Brněnského běžeckého poháru Mikulášský běh. Od 8:40 startují nejmenší děti v kategorii přípravek, od 9 hodiny běží žactvo, v 10:15 vyběhnou závodníci na trať 4,3 km a nejdelší distanci 8,3 km absolvují muži v 11:00. Závod je oteřen pro širokou veřejnost a připraveno je bohaté občerstvení a prezentační stánky partnerů NEWLINE, NEW BALANCE a dalších.
Propozice ke stažení najdete zde

PRAŽSKÝ CYKLOKROS

Vytisknout stránku

Sportovní klub handicapovaných cyklistů pořádá dne 14. listopadu 2010 v Praze - Řepy závod v cyklokrosu. Zazávodit si mohou i děti do 10 let, starší žactvo, kadeti i jezdci HOBBY. Závod je rovněž vypsán jako Český pohár Masters.

Propozice ke stažení zde

Soběšická mulda

Vytisknout stránku

Tradiční závod MTB SOBĚŠICKÁ MULDA se uskuteční v neděli 17.října 2010 v Brně. Informace na www.czex.cz/mulda

 

NOVINKA V KATALOGU - POUZDRO NA MOBIL

Vytisknout stránku

Hlad po nových reklamních předmětech a tlak na jejich cenu a účelnost nás ve spolupráci s naším prodejcem Cyklo Chlubna ze Žďáru nad Sázavou přivedl k vývoji nového reklamního produktu, který jsme rovnou zařadili do našeho e-katalogu.

Jedná se o jednoduché pouzdýrko na mobil vhodné například do cyklistického dresu jako ochrana před vzdušnou i tělesnou vlhkostí. Proto jsme zvolili materiál Betexin, který je z rubové strany opatřen nepromokavým polyuretanovým zátěrem. Rozměr 14 x 7 cm je víceméně univerzální, není však problém jej změnit. Zavírání je vyřešeno suchým zipem. Obal lze odjednat v provedení s nebo bez poutka s klíčovým kroužkem.

Pro reklamní potisk je použita technologie sublimace s digitální tiskovou přípravou, která umožňuje provést jakoukoli grafiku, fotografie atd.

Informace o produktu naleznete zde

Horem dolem Vysočinou

Vytisknout stránku
10. ročník cyklomaratonu Horem dolem Vysočinou se uskuteční 18. 9. 2010 ve Žďáru nad Sázavou. Plakát ke stažení zde

Finálový závod PDV 2010

Vytisknout stránku
V sobotu 4. 9. 2010 se v Bukové u Bukovského lomu uskuteční 10. a tedy finálový závod Poháru Drahanské vrchoviny horských kol. Jelikož bude na pořadu i vyhlášení celkových výsledků, jsou časy některých startů změněnny, propozice si stáhněte na www.drahany.xf.cz

Drahanská vrchovina v Kořenci

Vytisknout stránku
Kořenecký amfiteátr hostí tuto sobotu 28. srpna již předposlední závod Poháru Drahanské vrchoviny horských kol. Startuje se po 9 hodině závodem odrážedel. Propozice na www.drahany.xf.cz
POZOR NA ZMĚNU TERMÍNU FINÁLOVÉHO ZÁVODU V BUKOVÉ - ZÁVOD SE JEDE V SOBORU 4. ZÁŘÍ 2010 NA NOVÉ TRATI OD KULTURNÍHO DOMU.

Drahany - maraton a cross

Vytisknout stránku
Pohár Drahanské vrchoviny se o víkendu 14. a 15. srpna přestěhuje do Drahan. Nedělnímu cross country bude v sobotu předcházet maraton na 50 km.Informace na www.veus.cz a www.drahany.xf.cz

Mistrovství ČR mládeže v silniční cyklistice

Vytisknout stránku

V týdnu od 3. do 7. srpna 2010 hostí Benešov u Boskovic Mistrovství ČR mládeže v silniční cyklistice. Starší žáci a žákyně spolu s kadety a kadetkami zahájí první disciplínou - časovkou jednotlivců - v úterý 3. srpna na trati z Benešova přes Bukovou do Protivanova a zpět. Ve středu 5. 8. se na stejné trase vydají do soubojů o titul v časovce dvojic a u kadetů čtyřčlených družstev. Mistrovství zakončí závod jednotlivců na okruhu Benešov - Buková - Lipová - Horní Štěpáno - Pohora - Kořenec - Benešov o délce 28,8 km v sobotu 7. srpna. Aktuální iformace získáte na www.moravec.benesov-u-boskovic.cz

Výsledky - zde
Propozice - zde
Mapa časovek - zde
Mapa jednotlivci - zde

Velká cena Valchova

Vytisknout stránku
24. července se koná ve Valchově další závod horských kol Poháru Drahanské vrchoviny. Mimo standardní kategorie se uskuteční další závod štafet. Více informací na www.drahany.xf.cz

Mistrovství ČR MTB XCO

Vytisknout stránku
V pátek 16. července začíná v Kuřimi závodem štafet letošní Mistrovství republiky horských kol v disciplíně cross country. V sobotu 17. pak startují závody jednotlivých kategorií. Více informaci najdete na www.mtbs.cz nebo www.hardbikers.cz 

PDV Březová nad Svitavou

Vytisknout stránku

Pohár Drahanské vrchoviny míří v sobotu 3. 7. do Březové nad Svitavou. Závod se koná v motocrossovém areálu a bude opět patřit k náročnějším cross country seriálu horských kol, Propozice ke stažení na www.drahany.xf.cz

5. PDV Protivanov

Vytisknout stránku

Po týdnu pokračuje dalším závodem XCO Pohár Drahanské vrchoviny. Tradiční destinace V Protivanově na fotbalovém hřiští začíná závodem odrážedel v 9:30. www.drahany.xf.cz

Velká cena obce Velenov-Suchý

Vytisknout stránku
V sobotu 19.6. se v obci Velenov odehraje další díl Poháru Drahanské vrchoviny horských kol. www.drahany.xf.cz

Artézie jde do finále

Vytisknout stránku
Třetí a poslední závod MTB Artézia Orel MTB cupu hostí v neděli 20.6. hasičská zbrojnice a přilehlý terén v Bořitově.  www.orel.boritov.cz

PDV 2010 v Okrouhlé

Vytisknout stránku
V sobotu 29.5. se na výletišti Pazderna v Okrouhlé sejdou bikeři k dalšímu závodu Poháru Drahanské vrchoviny. Specialitou tohoto závodu budou štafety a rovněž je závod vypsán jako Přebor Jihomoravského kraje. Rozpis najdete na www.drahany.xf.cz

2. závod PDV v Benešově

Vytisknout stránku

8. května 2010 se koná druhý závod Poháru Drahanské vrchoviny v Benešově. Info na www.drahany.xf.cz

Běh Černou Horou

Vytisknout stránku
Již 51. ročník běžeckého závodu se uskuteční v Černé Hoře. Start a cíl je situován na fotbalové hřiště, trať je vedena okolo zámku. Bližší informace najdete na www.obl.ic.cz

Valchovský kameňák

Vytisknout stránku
Netradiční závod horských kol v časovce do vrchu se uskuteční v sobotu 24. dubna 2010 ve Valchově. Info na www.drahany.xf.cz

S Jirkou Ježkem na kole

Vytisknout stránku

Rádi bychom Vás pozvali na otevření cyklistické sezóny a představení dvou významných akcí v našem regionu - Mistrovství ČR mládeže v cyklistice a Poháru Drahanské vrchoviny MTB. Zapojit se můžete i aktivně, když se projedete po trase MČR s Jirkou Ježkem, paralympijským vítězem a mistrem světa v cyklistice.
Akce se uskuteční 13. dubna 2010 v Benešově u Boskovic.

Finále BBP už tuto sobotu

Vytisknout stránku
3. dubna 2010 je termínem finiše Brněnského běžeckého poháru. Poslední závod série se uskuteční v arálu Lodních sportů u brněnské přehrady. Starty od 9 hodiny završí okolo 13 hodiny vyhlášení celkových výsledků.

Běh kolem Myslivny v neděli 21.3.

Vytisknout stránku
Předposlední závod BBP pořádá Moravská Slávie tradičně u hotelu Myslivna v Brně a i tentokrát se běží v neděli, tedy 21.3.2010. Startuje se od 9 hodiny žákovskými kategoriemi.

Kalendář 2010

Vytisknout stránku
Sekci Kalendář 2010 jsme aktualizovali pro rok 2010. Jelikož se rozrůstá počet sportovních akcí a závodů, už nezpracováváme tabulku ke stažení, ale využít můžete odkazy na jednotlivé kalendáře dle sportu a disciplíny, která Vás zajímá.

Modřický pohár 6.3.2010

Vytisknout stránku
Brněnský běžecký pohár pokračuje jedním nejvíce obsazovaným, profilem nenáročným závodem v Modřicích. 6.3. se u místní sokolovny začíná už před 9 hodinou závody nejmenších dětí.

Nerezová desítka

Vytisknout stránku
Radostice jsou další destinací Brněnského běžeckého poháru. V sobotu 23. 1. 2010 od 9 hodiny se v místní sokolovně dají běžci dostavečníčko na trati 1, 5 a 10 km. Info na www.bbp.webzdarma.cz

Kuřimský kros

Vytisknout stránku
Po Novém roce se běžci sejdou v Kuřimi na čtvrtém závodu Brněnského běžeckého poháru. Profilem i podkladem náročná trať startuje od místní sokolovny od 9 hodin závody žactva. Více informací na www.bbp.webzdarma.cz

PF 2010

Vytisknout stránku
Přejeme Vám příjemné prožití Vánoc a do roku 2010 zdraví, štěstí a spokojenost.

Štěpánský běh

Vytisknout stránku
Po velmi vydařeném Mikulášském běhu v Okrouhlé se Brněnský běžecký pohár stěhuje do Syrovic. 26.prosince se u místní sokolovny odehraje letos 3. a také poslední závod. Na další už se vypravíme po Novém roce. www.bbp.webzdarma.cz

Mikulášský běh v Okrouhlé

Vytisknout stránku
5.prosince Vás zveme na Mikulášský běh v Okrouhlé. Závod jje součástí Brněnského běžeckého poháru určeného pro širokou věřejnost. Informace na http://bbp.webzdarma.cz

1. BBP

Vytisknout stránku
První závod BBP se uskuteční v sobotu 21.11.2009 v Brně na Palackého vrchu. V 9 hodin startuje žactvo, v 10:15 závod na 5 km a v 11:00 běh na 10 km. Propozice a výsledky najdeta na bbp.webzdarma.cz

Brněnský běžecký pohár zahajuje

Vytisknout stránku
Prvním závodem na Palackého vrchu v Brně začíní letošní ročník Brněnského běžeckého poháru. Časový scénář počítá v 9:00 starty žákovských kategorii, 10:15 vyráží mládež a ženy na 5 km a v 11:00 se běží 10 km mužů. Kompletní propozice na http://bbp.webzdarma.cz

Mistrovství světa v dráhové cyklistice pro ČR úspěšné

Vytisknout stránku

Jiří Ježek ve finále stíhacího závodu předvedl opět skvělý výkon, když zvítězil v čase 4:41,883, když v kvalifikaci překonal světový rekord o 2,656s fantastickým časem 4:40,899!

Druhým českým medailistou prvního dne je Michal Stark, který získal v kategorii LC3 ve stíhačce bronz. Tomáš Kvasnička obsadil v disciplíně kilometr s pevným startem po výborném výkonu čtvrtou příčku.

Druhý den závodů dráhového MS cyklistů přinesl české výpravě další medaili. Ke světovému titulu přidal bronz z 1km s pevným startem Jiří Ježek, když podlehl jen fenomenálnímu domácímu sprinterovi Cundymu a Rumunovi Novakovi.

České družstvo ve finále ve vyrovnaném boji podlehlo domácímu tymu a naši závodníci si tak nakonec odvezou domu stříbrné medaile.

Sport Life 2009

Vytisknout stránku
Ve dne 5. až 8. října se uskuteční veletrh Sport Life Brno. Naši prezentaci najdete jako součást expozice Cykloklubu Kučera Znojmo v pavilonu F, stánku 13A.

Brněnský běžecký pohár 2009-2010

Vytisknout stránku

Nový ročník běžeckého poháru se připravuje a pro všechny běhuchtivé sportovce přinášíme první informaci v podání termínů jednotlivých závodů:
1. VUT-Běh 17.listopadu - 21.11.2009
2. Mikulášký běh Okrouhlá - 5.12.2009
3. Štěpánský běh Syrovice - 26.12.2009
4. Kuřimský kros - 9.1.2010
5. Radostická nerezová desítka - 23.1.2010
6. Běh kolem Kanic - 6.2.2010
7. Ráječkovská desítka - 20.2.2010
8. Modřický pohár - 6.3.2010
9. Běh okolo Myslivny - 21.3.2010
10. Černohorský soudek - 3.4.2010

Finále Poháru Drahanské vrchoviny

Vytisknout stránku
Posledním závodem v Protivanově 29.8. končí letošní seriál závodu MTB XCO. Budou rozděleny poslední body a v každé kategorii tak budou vyhlašování nejlepší jezdci na prvních šesti místech celkového pořadí, což prodlouží časový scénář. Navíc se závod jede jako Přebor Jihomoravského kraje. Propozice si můžete stáhnout z www.drahany.xf.cz

Memoriál Otmara Malečka

Vytisknout stránku
Od pátku 28. do neděle 30.8.2009 hostí prostějovský velodrom mezinárodní závody v dráhové cyklistice. Podrobnosti na www.otmarmalecek.cz

Předposlední závod

Vytisknout stránku
Pohár Drahanské vrchoviny se blíží ke svému letošnímu finále. Předposlední již 9. závod se uskuteční v sobotu 15.8. v Kořenci. Propozice ke stažení - www.drahany.xf.cz

Velká cena Benešova

Vytisknout stránku
Závod horských kol Poháru Drahanské vrchoviny se uskuteční v NEDĚLI 9.8.2009 na fotbalovém hřišti a přiléhlém terénu. Propozice na www.drahany.xf.cz.

PDV Valchov

Vytisknout stránku
Pohár Drahanské vrchoviny se uskuteční tuto sobotu 25.7.2009 ve Valchově se startem a cílem na fotbalovém hřišti. www.drahany.xf.cz

Mistrovství ČR

Vytisknout stránku
V pátek 17. 7. v Karlových Varech závodem štafet zahajuje letošní Mistrovství republiky horských kol v cross country. V sobotu pak odjedou všechny kategorie standardní závod. Více informací najdete na www.bikevary.cz

6. závod Poháru Drahanské vrchoviny

Vytisknout stránku
Kalendář PDV se přesunul do své druhé poloviny a na bikery čeká již šestý podnik, který se odjede v sobotu 11. 7. 2009 a pro tentokrát bude hostitelem obec Buková. www.drahany.xf.cz

Březová nad Svitavou hostí PDV

Vytisknout stránku
Pohár Drahanské vrchoviny se v dalším již pátém závodu uskuteční v sobotu 4.7.2009 v Březovénad Svitavou. Info na www.drahany.xf.cz

4. Český pohár MTB XCO

Vytisknout stránku
Po Okrouhlé pokračuje cross country pohár v Teplicích. V sobotu 20.6. se bikeři sejdou na Lázeňském náměstí. info na www.mtbs.cz

Finále Artézia Orel MTB Cupu

Vytisknout stránku
V neděli 14.června 2009 se v Bořitově u hasičské zbrojnice odjede třetí a tedy finálový závod Artézia Orel MTB Cupu. Informace hledejte na www.orel.boritov.cz

Velká cena obce Suchý a Velenova

Vytisknout stránku
Pohár Drahanskévrchoviny pokračuje po delší době na trati v obci Suchý a to v sobotu 13.6.2009. Propozice najdete na www.drahany.xf.cz.

Informace po závodě

Vytisknout stránku

Reportáž MTBS - zde
Reportáž ČT Brno - zde (Události v regionech Brno, 9.6.2009, 0:21:38)
Výsledky - zde 

On-line kamera v cíly

Vytisknout stránku
Na stožár u kulturního domu byla přidělána kamera sledující prostor cíle. Už nyní se můžete podívat co se děje - odkaz

Trať připravena

Vytisknout stránku
Od dnešního dne 2.6.2009 je trať připravena a vyznačena pro tréninky.

Trať je připravena

Vytisknout stránku
Od dnešního dne je trať pro 3. závod Českého poháru v Okrouhlé, který se uskuteční 6.6.2009, plně vyznačena. Připraveno je i zázemí závodu a prostor cíle, kde vyroste stanové městečko týmů a sponzorů.

Pohár Drahanské vrchoviny Okrouhlá 3.závod

Vytisknout stránku
Předpremiéra Českého poháru Velká cena Okrouhle v cross country horských kol se uskuteční již tento týden 23.5.2009. Už za 2 týdny se na této trati setká špička českého MTB. Informace o závodu - www.drahany.xf.cz

Velká cena O.K.BAG v Bořitově

Vytisknout stránku
24.května 2009 se odjede 2.závod Artézia Orel MTB cupu v areálu hasičské zbrojnice v Bořitově. Startuje se v 10 hodin nejmenšími dětmi. Informace jsou k dispozici na www,orelboritov.cz

Pohár Drahanské vrchoviny v Okrouhlé

Vytisknout stránku
V sobotu 23.května se na části pohárové trati uskuteční závod Poháru Drahanské vrchoviny.

Český pohár MTB XCO

Vytisknout stránku
Zítra 16.5.2009 začíná seriál závodů Českého poháru v cross country. 1. Závod se uskuteční v Bystřici pod Hostýnem. Start v 9:00. Informace najdete na www.mtbs.cz

Premiéra v Drahanech

Vytisknout stránku
2. závod Poháru drahanské vrchoviny se premiérově uskuteční 9.5.2009 v obci Drahany. Start a cíl je situován na fotbalové hřiště. Informace na www.drahany.xf.cz

Běh Černou Horou

Vytisknout stránku
8.5.2009 se v Černé Hoře uskuteční tradiční májový Běh Černou Horou, který zahajuje seriál závodu Letního běžeckého poháru. Informace na www.kocourek-cpu.cz/sport/zavody.php

Valchovský kameňák

Vytisknout stránku
25.dubna se uskuteční MTB časovka do vrchu "Valchovský kameňák". Prezentace začíná na fotbalovém hřišti v 8 hodin, první start je v 10:00. Závodit mohou od nejmenších dětí do 6 let až po veterány všichni muži i ženy.

Český pohár MTB XCO v Okrouhlé

Vytisknout stránku

3. závod Českého poháru je za námi. Vše proběhlo na výbornou i počasí se vcelku vydařilo. Ač nebylo  žádne teplo, alespoň nepršelo.
Reportáž
Výsledky

Stáhněte si leták na Český pohár horských kol, který se uskutečnil 6.6.2009 v Okrouhlé u Boskovice.
Leták - 1.strana
Leták - 2.strana

Prezentace partnerů

Vytisknout stránku

Pivovar Černá Hora 
> výroba piva, limonád a pivních destilátů
www.pivovarcernahora.cz

Jihomoravský kraj
> www.kr-jihomoravsky.cz

Obec Okrouhlá
www.okrouhla.cz

O.K.BAG
> výroba sportovních doplňků a oblečení
www.okbag.cz

Zrcadlo blanenska a boskovicka
> okresní týdeník
www.zrcadlo.net

TOPNET
> komplexní internetové služby
www.topnet.cz

RIHO
> vany, sprchové kouty, boxy
www.riho.cz

Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
> pojišťovací služby
> www.koop.cz

Bartolini
> zastoupení pro sportovní oblečení značky Newline v ČR
> www.newline.cz

Tomek reklama
> reklamní agentura, realizace výstav a veletrhů
> www.tomek.cz

GEODIS
> Geodézie, fotogrammetrie, dodávky dat pro systémy GIS
> www.geodis.cz

GRAND PRIX PIVOVARU ČERNÁ HORA

Vytisknout stránku
Vítejte na stránkách, které Vás již několik měsíců informují o přípravách závodu Českého poháru MTB v cross country, který se uskuteční premiérově v Okrouhlé u Boskovic 6.června 2009.

Záštita

Vytisknout stránku
Záštitu nad závodem přijal Mgr. Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje.

ARTÉZIA OREL MTB CUP startuje

Vytisknout stránku
Už v neděli 19.dubna 2009 začíná v Bořitově seriál závodů Artézia Orel MTB Cup. Zároveň to bude i zahajovací a bodovaný závod Poháru Drahanské vrchoviny.
Info na www.orelboritov.cz

Český pohár MTB XCO Okrouhlá

Vytisknout stránku
Proběhla aktualizace v sekci XCOkrouhlá. Přidány byly nové mapy a profily tratí a doplněni byli partneři závodu.

Aktualizace

Vytisknout stránku
Dne 5.4.2009 proběhla aktualizace partnerů a plánku trati. Byl přidán i profil trati.

Profil tratí

Vytisknout stránku

Finále BBP

Vytisknout stránku
Brněnský běžecký pohár jde do finále. V sobotu 4.dubna se v areálu Lodních sportů v Rakovci uskuteční 9.závod Běh o Černohorský soudek.

Kalendář závodů 2009

Vytisknout stránku
Přichází nová závodní sezóna a s ní i uveřejnění kalendáře 2009. Pro zájem jsme se rozhodli rozšířit cyklistiku o běžecký itinerář. Tabulky jsou k dispozici ve formátu xls.

Eshop O.K.BAG

Vytisknout stránku
Drobná kosmetická změna čeká náš eshop. z první pozice stahujeme nabídku pro zimní sporty a prioritou bude cyklistika a další "letní" sporty.
Novinky se budou doplňovat v průběhu měsíce března.

Vuelta Independencia

Vytisknout stránku

Jiří Ježek dojel do cíle svéhotradičního závodu na počátku sezóny. Manželka Soňa Ježková Vám přináší zhodnocení.

IMG_1301s.jpg

Milí přátelé,

s radostí se Vám ozýváme těsně po návratu z profesionálního etapového závodu v Dominikánské Republice Vuelta Independencia 2.2 UCI, který pro Jirku po počátečních problémech skončil mimořádným úspěchem! 
Letošní 30. ročník byl svou konkurencí a tím i následnou závodní rychlostí asi nejnáročnější ze všech pěti předešlých, ale Jirka byl díky nejkvalitnější zimní přípravě v jeho kariéře perfektně připraven. Byl odhodlán bojovat nejen o to, aby závod vůbec absolvoval, ale letos se cítil i na opravdové závodění. Takto náročné závody nikdo z jeho hendikepovaných soupeřů nejezdí, natož aby v nich rovnocenně soupeřil. Jirka je v tomto směru světový unikát.

Bohužel, jak jste možná měli možnost číst na Jirkově oficiálním webu, jeho smělé plány ovlivnily nečekané zdravotní komplikace. Těsně po příletu, vinou nějaké bakterie z jídla, začal Jirka trpět silnými žaludečními a střevními problémy, které ho trápily po celou dobu závodu. Prvních pět etap nemohl kromě několika banánů prakticky nic jíst, provázely ho kruté bolesti břicha a teploty. Vzhledem k vysoké trénovanosti ze zimní přípravy však tělo stále odolávalo a Jirka se držel v závodě. Díky své vůli a mimořádné podpoře fanoušků, chtěl pokračovat.
I přes svůj stav si však vedl neuvěřitelně dobře. Byl jedním z nejlepších závodníků týmu (jako host v národním výběru Dominikánské Republiky). Senzace pak přišla v 7. etapě, kde se mu podařilo vybojovat úžasné 3.místo!!! Takový úspěch se v profesionálním závodě ještě žádnému podobně hendikepovanému cyklistovi nepovedl! Navíc to bylo v den státního svátku, který oslavuje nezávislost Dominikánské republiky! Byla to bomba nejen pro nás, ale pro všechny Dominikánce, pro které je Jirka velkou sportovní hvězdou. Ten pak musel zodpovídat bezpočet rozhovorů. Druhý den plnili místní noviny články s jeho fotkou na titulních stránkách sportovních rubrik! Byl to skvělý pocit! :) Celkově se letos Jirka umístil na 26. místě a za skvělý výkon pak obdržel od generála policie oficiální titul kapitána policie Dominikánské Republiky! :)

Po návratu domů se však naplno projevilo vyčerpání organismu a unavené tělo navíc napadla nějaká viróza. Nyní však už pomalu začíná znovu trénovat a připravovat se na svůj první cíl sezony, jímž je Světový pohár v Manchesteru. Ten se koná koncem května a Jirka by zde chtěl pokořit světový rekord ve stíhacím závodě na 4km. Mezitím jej čeká soustředění v Itálii a speciální dráhové soustředění ve švýcarském Aigle, kde se připravoval i před Pekingem.
Věřím, že i extrémní situace (velký úspěch i absolutní vyčerpání) z etapového závodu přispějí Jirkovi k ještě lepším výkonům během roku.

Jsme rádi, že Vám můžeme takto předat část té pozitivní energie, kterou jsme si nakonec z této mise přivezli.
Přejeme Vám, ať se Vám daří ve všem, co si usmyslíte!

Se srdečným pozdravem,
Soňa Ježková

!!!POZOR ZMĚNA DATA BBP Myslivna!!!

Vytisknout stránku
Běh kolem Myslivny (8.závod Brněnského běžeckého poháru) se uskuteční v NEDĚLI 23.3.2009 u hotelu Myslivna v Brně. www.bbp.webzdarma.cz

Genrální partner

Vytisknout stránku
23.2.2009 Genrálním partnerem se stává Pivovar Černá Hora a.s. www.pivovarcernahora.cz

Prezentační stánky

Vytisknout stránku

Žádáme všechny týmy a prodejce, kteří mají zájem o umístění prezentačního stánku v prostoru startu a cíle, aby co nejdříve kontaktovali pana Erika Řezníka (gsm: 736 484 607, email: erik@okbag.cz)

mapa cíle s umístěním stánků.

Český pohár MTB Okrouhlá

Vytisknout stránku

Na základech poháru Drahanské vrchoviny a letitých zkušeností v pořádání závodů horských kol padlo rozhodnutí podat kandidaturu na pořádání Českého poháru v obci Okrouhlá.

Přihláška byla schválena a byl nám přidělen 3.závod v termínu 6.června 2009. Generálním partnerem je Pivovar Černá Hora a.s., hlavním garantem uspořádání je obec Okrouhlá a značka O.K.BAG se stává jedním z hlavních partnerů. Týdeník Zrcadlo blanenska a boskovicka bude o dění informovat jako mediální partner.

Informace o závodu najdete v nové sekci našeho menu XCOkrouhlá.

Jiří Ježek opět míří do Dominikánské republiky

Vytisknout stránku

Přinášíme rozhovor s paralympijským vítězem Jirkou Ježkem před závodní sezónou 2009.

Denik_foto2b.jpg

Jirku Ježka čeká náročný etapový závod profesionálů  VUELTA CICLISTICA INDEPENDENCIA NACIONAL v Dominikánské
 republice.
 
1. Jirko, odjíždíš na náročný etapový závod
 profesionálů do exotické Dominikánské republiky.
 Jaká bude letošní Vuelta Dominicana a jaké etapy
 tě čekají?
 Na rozdíl od předchozích čtyřech ročníků, kterých jsem se
 zúčastnil, organizátoři trochu pozměnili trať. Vuelta bude náročnější
 a napínavá do posledního dne. Devět etap, v součtu 1200km, jedna
 časovka a dvě horské etapy - to vše, spolu s velmi slušnou konkurencí
 týmů z USA, Venezuely, Kolumbie, Mexika a dalších zemí, dělá
 závod opravdu náročným. Většina jezdců je v plné sezóně,
 zatímco já - Evropan - mám za sebou jen čtyři závodní dny v
 Austrálii. Ovšem tréninkově byla a je pro mě letošní zima nejkvalitnější
 v celé mé kariéře, takže zase takový strach nemám. Ale možná
 si moc věřím. Uvidíme. V prvních etapách si asi budu spíš
 zvykat na ostré závodní tempo, ale pak už se tělo snad rozjede.
 
2. Tento závod jedeš již poněkolikáté. Na jakou
 etapu se těšíš nejvíce a proč?
Nemám vysloveně oblíbenou etapu. Navíc v novém formátu závodu
ani nevím, co mě čeká. Ale těším se na celý závod. Je to první
opravdový start do sezóny a já už se strašně těším. Letos
jsem přes zimu skutečně dřel, tak doufám, že mě to posunulo
zase o kus dál.

 3. V Dominikánské republice jsi velmi populární
 osobností, místní obyvatelé Tě dokonce považují
 za svého "syna" a tento výraz rádi opakují v médiích.
 Ty jsi s Dominikánskou republikou spjatý však mnohem
 víc, než pouze jako sportovní celebrita, například
 jsi zde inicioval založení Dominikánského paralympijského
 výboru, jehož představitelé byli již na paralympiádě
 v Pekingu...
Mám Dominikánskou republiku opravdu rád. Je to moje srdeční záležitost.
Takovou popularitu a otevřenou náruč skoro nemám ani v Čechách.
Když jim tam při interview říkám, že tu zemi cítím jako druhý
domov, ani moc nepřeháním. Lidé jsou tam strašně milí a váží
si každého, kdo něco dokáže. A já jsem si při svých startech
v tomto závodě i snad svým vystupováním, udělal skvělé jméno.
Moc mě to těší a chci na to i letos navázat.

IMG_0719.JPG

 4. Také jsi průkopníkem cyklistiky handicapovaných
 v této zemi, už v loňském roce byl s tebou v týmu
 talentovaný cyklista Dominikánské republiky s postižením
 horní končetiny...
Mám radost, že díky mému příkladu se i v této chudé zemi našla
příležitost pro pár hendikepovaných mladíků, kteří se ve mě
vzhlédli a po mém prvním startu v závodě se začali věnovat cyklistice.
Přesvědčil jsem místní cyklistickou federaci, že si zaslouží
alespoň malou podporu a pomoc. Loni už byl jeden z nich schopen téměř
celý závod absolvovat se mnou.

 5. Z fotografií je patrné, jak temperamentní a neopakovatelná
 je atmosféra závodu, jaký pocit máš ty jako závodník,
 který je navíc neustále středem pozornosti?
Je pravda, že závod je úplně něco jiného, než na co jsem zvyklý
z profesionální cyklistiky v Evropě. Tady jsou podmínky pro závodníky
často velice tristní. Sám závod je zabezpečen skvěle, ale co se
týče zázemí - stravování či ubytování, závodník musí být
připraven na vše. Ale já už jsem si na to zvykl. Ovšem pokud na
závod občas přijede evropský tým "zhýčkaných primadon", nestačí
se divit. Například loni jeden nejmenovaný španělský tým, opustil
závod už po druhé etapě. nejen že si už od příletu neustále
na všechno stěžovali, ale jejich "hvězdy" patrně podcenili úroveň
konkurence a po prvních dvou etapách byli jako tým ůplně poslední.
V noci se pak tiše sbalili a odletěli s ostudou domů. Ono se to evropským
cyklistům moc nezdá, ale kvalita závodníků na Vueltě je vždy
vysoká. Loni tu startovali tři závodníci z Venezuely, kteří pak
absolvovali Giro d´Italia. Předloni tu byl tým Kazachstánu, z něhož
je dnes nejbohatší tým světa - Astana, za kterou jezdí Lance Armstrong.
A spoustu závodníků, kteří budou Armstrongovi pomáhat na Giru
či Tour, já znám právě z Dominikánské Vuelty. Bude to tedy i
letos určitě těžké, ale těším se! To, že jsem neustále na
očích je pro mě spíš výzva. Motivuje mě to k nejlepším výkonům.
Mám své jméno a to si přeci nemohu jen tak zkazit! Ovšem také
nemám nohu, což mi nikdo neodpáře, a tak zůstávám na zemi. Nedělám
si žádné ambice na umístění, tohle není žádný amatérský
závod! Přesto chci i letošní Dominikánskou Vueltu absolvovat se
ctí!

S1 veletrh

Vytisknout stránku
Zítra začíná Mezinárodní veletrh vybavení pro outdoorové a zimní sporty. Uskuteční se v areálu Veletrhů Brno ve dnech 17. až 19.února 2009. www.bvv.cz

POZOR na změnu místa BBP

Vytisknout stránku
21.2. se v Ráječku uskuteční závod Brněnského běžeckého poháru. Pořadatelé jsou nuceni přesunout zázemí závodu do Mateřské školy. Žáci tak poběží na nové trati, pro 5 a 10 km se trať nemění. Info na http://www.scrajecko.cz/index.php?page=2009/prop_desitka_2009_new_01

Dárcovská DMS

Vytisknout stránku
Pokud chcete podpořit aktivity postižených kolegů sportovců, nabízí se Vám možnost poslat dárcovskou SMS. Informace najdete na www.caths.cz.

Novinky v e-shopu O.K.BAG

Vytisknout stránku

Povědomí o ochraně na sjezdovkách roste a s tím i vybvenost lyžařskými přilbami. Jako výrobce obalů pro zimní sporty se i my musíme přizpůsobit této poptávce a tak zařazujeme do naší nabídky celkem tři varianty obalů pro transport lyžařských přileb.

2410 OBAL NA PŘILBU je vlastně jednoduchým pytlíkem, který se uzavírá stahovací šňůrkou. Tato nejlevnější varianta Vás výjde na 151 Kč.
2411 TAŠKA NA PŘILBU už je vybavena klasickým zipem a uchy pro nesení v ruce. Praktičtější varianta vaku má zaváděcí cenu ve výši 162 Kč.
Pro zvýšenou ochranu před poškozením je třetí typ 2412 TAŠKA NA PŘILBU LUX vybavena všitou vnitřní podšívkou s vrstvou molitanu. Výrobek určený pro dražší přilby startuje na ceně 288 Kč.

Všechny obaly mají univerzální rozměr vhodný pro všechny velikosti lyžařských přileb a pro letošní sezónu jsou nabízeny pouze v černé barvě.

Běh kolem Kanic

Vytisknout stránku
7.2.2009 se uskuteční 5.závod Brněnského běžeckého poháru Běh kolem Kanic. 9:00 startují žákovské kategorie, 10:15 mládež a ženy na 5 km a v 11:00 muži. Start a prezentace jsou u Základní školy v Kanicích.

PF 2009

Vytisknout stránku

Vážení přátelé značky O.K.BAG,

děkujeme Vám za přízeň a pomoc v tomto roce, přejeme Vám šťastné prožítí svátků Vánočních a do roku 2009 vykročte pravou nohou za úspěchy a ve zdraví.

Zimní běžecká sezóna se rozbíhá

Vytisknout stránku
V sekci KALENDÁŘ přinášíme přehled dvou běžeckých pohárů - Brněnského a Znojemského - doplněné o kompletní kalendář s webovým odkazem.
Pokud chcete přidat i Vaši akci napište nám na email erik@okbag.cz

Veletrh Sportlife

Vytisknout stránku
Od 6. do 9.listopadu 2008 Vás zveme na prohlídku našich výrobků. Na letošním veletrhu Sportlife se značka O.K.BAG představí jako spoluvystavovatel v expozici Cykloklubu Kučera Znojmo v pavilonu F stánek č. 60B.

ZIMNÍ KALENDÁŘ

Vytisknout stránku
Tradičně zveřejňujeme kalendář akcí. Pro zimní období 2008/2009 se na něm začíná pracovat. Pokud pořádáte nebo víte o nějakém podniku, který stojí za návštěvu a aktivní účast, rádi ho do našeho kalendáře zahrneme. Korespondeční email erik@okbag.cz

Horská kola na výstavišti

Vytisknout stránku
Jeden z posledních závodů horských kol se uskuteční v sobotu 8.listopadu v areálu brněnského výstaviště při veletrhu Sportlife. Závod je vypsán pro všechny kategorie od žáků a těšit se můžete na nejen naše nejlepší elitní závodníky.

Rozšiřování Eshopu O.K.BAG

Vytisknout stránku
Pro reklamní agentury, společnosti, firmy i koncové zákazníky rozšiřujeme stránky našeho eshopu o další sekci "REKLAMNÍ VÝROBKY". Prozatím zde najdete odkazy na reklamní klíčenky, poutka, přívěsky a opasky. Přibývat budou další možnosti výrobků vhodných pro reklamu.

SOBĚŠICKÁ MULDA

Vytisknout stránku

Tradičně v neděli a pro letošek 12.října se uskuteční v Brně na Lesné závod horských kol pro masy cyklistů - Soběšická mulda. Začíná se v 9:30 žáky a žákyněmi. Nedílnou součástí je i Muldička pro nejmenší děti. Info k závodu na www.czex.cz

Novinky pro zimní sezónu 2008/2009

Vytisknout stránku

Zima se blíží a jak slibuji meteorologové, bude bohatá na sníh. Pro novou sezónu jsme pro Vás připravili několik novinek v obalech a také akční slevy na výběhové typy.

NOVINKY

Obal na lyže ECONOMY
Vak na jeden pár lyží univerzálních rozměrů, tedy vhodný pro carving, standard i běžecké lyže. V nabídce je ve čtyřech délkách odstupňovaných po 15 cm - 150 / 165 / 180 / 195 cm. Na zakázku je možné si objednat jakoukoli délku.
Obal je vybaven nosnými popruhy přes rameno, vnější uzavíratelnou kapsou na drobnosti a poutkem pro zavěšení. Zip je všit přes hranu obalu pro snazší manipulaci s lyžemi.
Doporučená maloobchodní cena v našem eshopu činí 642 Kč.

Batoh na boty
Na základě požadavků klientů jsme rozšířili nabídku vaků na boty. Po praktické tašce přichází i batoh, tedy taška s popruhy pro nošení na zádech. Centrální prostor se otevírá z čela v celé ploše, což usnadní vkládání i vybíraní bot.
Velká samostatná kapsa pak zabírá celý jeden bok batohu a je dostatečně prostorná pro spoustu doplňků. Batoh má rovněž poutko na nošení v ruce a nosné popruhy jsou samozřejmě stavitelné.    
Doporučená maloobchodní cena v našem eshopu činí 640 Kč.

Po čtyřletém období končí vaky na lyže STANDARD a CARVING, které si od dnešního dne můžete zakoupit za sníženou cenu.

NOVINKY ZIMA 2009

Vytisknout stránku

Zima se blíží a jak slibuji meteorologové, bude bohatá na sníh. Pro novou sezónu jsme pro Vás připravili několik novinek v obalech a také akční slevy na výběhové typy.

NOVINKY

Obal na lyže ECONOMY
Vak na jeden pár lyží univerzálních rozměrů, tedy vhodný pro carving, standard i běžecké lyže. V nabídce je ve čtyřech délkách odstupňovaných po 15 cm - 150 / 165 / 180 / 195 cm. Na zakázku je možné si objednat jakoukoli délku.
Obal je vybaven nosnými popruhy přes rameno, vnější uzavíratelnou kapsou na drobnosti a poutkem pro zavěšení. Zip je všit přes hranu obalu pro snazší manipulaci s lyžemi.
Doporučená maloobchodní cena v našem eshopu činí 642 Kč.

Batoh na boty
Na základě požadavků klientů jsme rozšířili nabídku vaků na boty. Po praktické tašce přichází i batoh, tedy taška s popruhy pro nošení na zádech. Centrální prostor se otevírá z čela v celé ploše, což usnadní vkládání i vybíraní bot.
Velká samostatná kapsa pak zabírá celý jeden bok batohu a je dostatečně prostorná pro spoustu doplňků. Batoh má rovněž poutko na nošení v ruce a nosné popruhy jsou samozřejmě stavitelné.   
Doporučená maloobchodní cena v našem eshopu činí 640 Kč.

VÝPRODEJ

Po čtyřletém období končí vaky na lyže STANDARDCARVING, které si od dnešního dne můžete zakoupit za sníženou cenu.

 

NOVINKY ZIMA 2009

Vytisknout stránku
Od 1.října 2008 budou představeny novinky O.K.BAG pro zimní sezónu 2008. Zároveň dochází ke změnám v obchodních podmínkách v eshopu.

Tomáš Kvasnička třikrát bronzový

Vytisknout stránku

Nejmladší z cyklistu na Paralympiádě již získal třetí bronz, na fotogalerii ze silničního závodu se můžete na stránkách ČATHS - Fotogalerie Tomáše Kvasničky z Pekingu.

Paralympijské výsledky

Vytisknout stránku

Po šesti dnech paralympiády je nejúspěšnější českým reprezentantem cyklista Jiří Ježek, kdy získal dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili. Zlatými  jsou také atletka Eva Kacanu a plavkyně Běla Hlaváčková. Celkem má Česká republika již 11 bronzových, dvě stříbrné a 4 zlaté medaile.

Blahopřejeme a držíme palec pro další souboje.

Zptravodajství sledujte na www.paralympicsport.tv

Atleti na paralympiádě

Vytisknout stránku
I atletickou část paralympijské výpravy jsme vybavili obaly na transport vrhačských křesel a dnes se můžete podívat na celé seskupení týmu těsně před odletem do Pekingu.

O.K.BAG MINIME TROPHY

Vytisknout stránku

Finále Českého poháru v cross country a tím i závody žáků a žákyň vrcholí tuto sobotu 6.9.2008 v Kuřimi. O.K.BAG již řadu let podporuje právě nejmladší závodníky a i pro letošní rok budou tři nejlepší odměněni cenami z naší produkce.

Průběžné pořadí žákůžákyň

Propozice závodu www.hardbikers.cz

Paralympijská výprava odlétá do Pekingu

Vytisknout stránku

Jak víte, O.K.BAG podporuje paralympijské sportovce - cyklisty a atlety - kteří 29.8.2008 odlétají do Pekingu. Na úvod uveřejňujeme dopis od Soni Ježkové, manželky paralympijského vítěze Jirky Ježka a manažerky cyklistické reprezentace.

Milí přátelé,
a je to tady!!! Dnes Jirka odlétá s celou výpravou na Paralympijské hry do Pekingu. Díky vaší podpoře mohl pro přípravu udělat maximum a  nyní se v těch pár dnech bude snažit zúročit tu celoroční dřinu. Jirku čeká nabitý program, startuje ve všech vypsaných disciplínách jak na dráze, tak na silnici. Aktuální dění her, program a výsledky, budete moci sledovat na oficiálních stránkách paralympiády v angličtině http://en.paralympic.beijing2008.cn/schedules/index.shtml nebo v češtině na webu www.caths.cz a www.sport.cz. Česká televize by měla na programu ČT4 Sport vysílat každý den třičtvrtěhodinový sestřih nejzajímavějších momentů, vždy mezi desátou a jedenáctou hodinou večerní, ale bude i v reprízách.

A teď to nejdůležitější - rozpis závodů (pekingského času), abyste věděli, kdy držet palce :)

Dráha
8.9.
10:30 - 11:30 – kvalifikace stíhacího závodu na 4km
15:55 – 16:10 – případné finále stíhacího závodu na 4km
9.9.
15:30 – 16:20 – 1km s pevným startem
10.9.
11:20 – 12:00 – kvalifikace team sprint
16:00 – 16:10 – případné finále team sprint

Silnice
12.9.
cca od 13:30 – časovka jednotlivců
13.9.
13:30 – 15:30 – silniční závod s hromadným startem

Chtěla bych vám tímto poděkovat za podporu a povzbuzující zprávy, které od vás Jirka dostává. Dodávají mu energii, kterou bude určitě potřebovat! Držte prosím palce! Soňa
 

Finále Drahanské vrchoviny

Vytisknout stránku
V sobotu 30.srpna 2008 ve Valchově na tradiční trati u fotbalového hřiště vyvrcholí letošní ročník seriálu horských kol v cross country Pohár Drahanské vrchoviny. Info na www.drahany.xf.cz

Premiéra v Bukové

Vytisknout stránku
Pohár Drahanské vrchoviny se letos rozšířil o novou destinaci, obec Bukovou. 16.srpna 2008 se zde odjede již 7.díl tohoto seriálu závodu horských kol v XC. Propozice najdete na www.drahany.xf.cz.

Martina a Petr vítězi MTB CHALLANGE 2008

Vytisknout stránku

Martina Němcová a Petr Matula tvoří nejen životní pár, ale poprvé si vyzkoušeli i týmovou spolupráci v rámci závodu dvojic na MTB CHALLANGE 2008, který se konal od 26.7. do 2.8. na hranicích Česka a Polska. Celkem se v prologu a sedmi etapach ujelo 495 km a nastoupalo 14000 výškových metrů.

V závodě dvojic Martina s Petrem obsadili v absolutním pořadí 17.příčku s celkovým časem v 27 hodin 33 minut a 8 vteřin se ztrátou na vítězný belgický pár Kris Henderieckx a Robby De Bock 4:36:16, tedy mužskou dvojici. V mixech si ovšem odváží vítězství.

Jsme rádi, že jsme mohli i my přispět k jejich 1.místu a blahopřejeme k výsledku.

Oficiální stránky MTB CHALLANGE 

Tašky letí do Pekingu

Vytisknout stránku

Už 4.srpna se letecky přesouvá materiální vybavení paralympioniků do Pekingu. Čeští cyklisté a atletí pro transport nejen na Paralympiádu, ale i pro další soutěže dostali novou kolekci cestovních tašek a transportních vaků.

Celkem se jedná o 13 kusů velkých cestovek ve standardním provedení (katalogové číslo 3001), deset obalů na samostané kolo s vypolstrováním (kat. č. 1502) a stejný počet obalů na celé kolo, které jsou pro zvýšenou ochranu rovněž polstrovány a to silnější vrstvou 4 mm Porotenu (kat. č. 1506). Pro atlety jsme vyrobili speciální tašky určené pro převoz vrhacích stolic pro koulaře a diskaře.

Všechny tašky a obaly jsou sladěny do národních barev a pro aplikaci grafiky bylo použito sublimace. Tato technoligie umožňuje zcela individuální řešení vzhledu jakéhokoli výrobku značky O.K.BAG - cyklobrašen, dresů, obalů na lyže ... Navíc lze objednat i jeden kus, jelikož se příprava tisku provádí na digitální tiskárně.

Pokud toužíte po svém zcela originálním výrobku, stačí si vybrat v katalogu výrobek, který je označen jako vhodný pro sublimaci. Dodáte podklady pro zpracování grafického návrhu a po jeho odsouhlasení se pustíme do výroby s termínem dodání do cca 14 dnů.

6.závod PDV 2008

Vytisknout stránku
Benešov u Boskovic hostí 9.8.2008 další závod MTB XC Poháru Drahanské vrchoviny. Info na www.drahany.xf.cz

Dominikánský dení - finále

Vytisknout stránku

Jirka Ježek dojel do cíle Vuelty Dominicana a tak přinášíme poslední díl jeho deníku.

Dominikánský deník č.6

Dominikánský dení č.5

Vytisknout stránku

Přečtěte si pátý díl dominikánské anabáze Jirky Ježka, tentokrát očima jeho trenéra Viktora Zapletala.

deník č.5

 P.S. Včera 6.3.2008 proběhlo vyhlášení nejlepších handicapovaných sportovců 2007. Jirka Ježek se umístil na třetím místě a Viktor zapletal byl oceněn mezi nejlepšími trenéry. Kompletní informace můžete načerpat na webu www.caths.cz

Dominikánský deník Jirky Ježka

Vytisknout stránku

Paralympijský vítěz a Mistr světa Jirka Ježek se v tuto chvíli účastní etapového závodu Vuelta Dominicana v Dominikánské republice. Přinášíme první sérii fotek a Deníků z jeho "pera".

 

Držíme palec, a? se mu daří.

 

Deník č. 1
Deník č. 2
Deník č. 3
Deník č. 4

Fotogalerie - 1- 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Opasky s individuální grafikou

Vytisknout stránku

Pokud hledáte nový neokoukaný reklamní předmět, zkuste opasek s individuálním sublimačním potiskem. Digitální plnobarevný tisk se pomocí sublimace přenese na popruh o šíři 40 mm, délku opasku si můžete zvolit libovolně do 120 cm. Opasek je zkompletován kovovou koncovkou a přezkou.

Můžete objednat jakékoli množství kusů, nabízíme zhotovení grafické předlohy dle zaslaných podkladů, dodací termíny do 1 měsíce. 

Reklamní klíčenky

Vytisknout stránku

Chcete pro sebe a své klienty užitečný reklamní předmět? Tak proč nemít MACHRŠŇŮRU! 

Od grafické předlohy přes fyzický vzorek až po finální výrobek jsme Vám schopni zajistit i minimální sérii 50 kusů v několika provedeních s ryze individuální grafikou sublimačního potisku.

Více informací najdete v sekci "ZAKÁZKOVÁ VÝROBA"

Užitečné odkazy

Vytisknout stránku

http://www.rajbas.eu

Cestovní kancelář Rajbas

 

http://www.bbp.webzdarma.cz

Brněnský běžecký pohár

 

http://www.caths.cz

česká asociace tělesně handicapovaných sportovců

 

http://www.cyklistevitani.cz

stránky národní certifikace služeb cestovního ruchu

 

http://www.hardbikers.cz

stránky cyklistického oddílu HARD BIKERS Kuřim

 

http://www.kolova.unas.cz

prezentace Cykloklubu kolová Svitávka Mlékarna Olešnice na Moravě

 

http://www.cykl.cz

stránky časopisu CYKLOSERVIS

 

http://moravec.benesov-u-boskovic.cz

stránky Poháru Drahanské vrchoviny horských kol

 

http://www.racefoto.cz

fotogalerie ze závodů

 

http://www.mtbs.cz

informace nejen o MTB sportu

 

http://www.czex.cz/mulda

stránky populárního MTB závodu Soběšická mulda

 

 

PRODEJNY

Vytisknout stránku

Společnost O.K.BAG obsluhuje celou Českou republiku a svůj standardní sortiment dodává do těchto obchodů:
(prodejny jsou seřazeny podle PSČ)

 

10100 Praha 1 TEP SPORT Petr Kučera Chorvatská 1399/13 222517092
14000 Praha 4 BIKE live Martin Černý Lounských 7 241408422
14000 Praha 4 KOLO SPORT HORKÝ Božkovská 4 272770469
14100 Praha 4 FRAK SPORT František Klouček Čerčanská 7 261262033
14900 Praha 4 SKI A SPORT MICHAL TUREK Podjavorinská 1609 272910825
14900 Praha 4 KOLA-LYŽE Jaroslav Gemerle Ke Kateřinkám 1395 272913126
15000 Praha 5 CTE v.o.s. jízdní kola NA KNÍŽECÍ Vltavská 53/17 257327368
15000 Praha 5 JÍZDNÍ KOLA U ANDĚLA Zdeněk Novotný Na Bělidle 31 257315125
15000 Praha 5 901 BIKES Lidická  3  257316080
15000 Praha 5 VELOSERVIS HANOUSEK Josef Ladvická 9 257912105
15800 Praha 5 CYKLOSERVIS Ladislav Petr Nušlova 2279 
16200 Praha 6 BIKE TUNEL J.Fuchs  Bělohorská 81 
18000 Praha 8 INSTA-VELO s.r.o. Klapkova 33 284681582
19300 Praha 9 CYKLO - POČERNICE Náchodská 2094-80 281928897
25001 Brandýs nad Labem CYKLO-SPORT-SERVIS-BAREŠ Jilemnického 17 326904253
25001 Brandýs nad Labem NUSKOVÁ MARIE - DŮM SPORTU A HRAČEK Michalovická 15 326902309
25088 Čelákovice ADOP - ADAMEC PAVEL Sokolovská 345 326992050
25088 Čelákovice CYKLOSPORT ŠKARNITZL Vladimír Masarykova tř. 564 326992165
25301 Hostivice SPORT SERVIS STANĚK Zdeněk 17.listopadu 807 220981252
25801 Vlašim CYKLOSPORT KUČERA MARTIN Lidická 1781 317845930
25801 Vlašim JIZDNÍ KOLA Zdeněk Kučera Bolinka 93 
26101 Příbram Petr Franta+Tomáš Stibůrek Zahradní 550 
26401 Sedlčany JINDRÁK PAVEL-jízdní kola, sport Nadražní 93 318822664
26401 Sedlčany KOLOSERVIS - KLOSKO JOSEF Církvičská 288 318821028
26601 Beroun J. Horák česká 54 
26706 Hýskov BALEK-SPORT nám.5.května 31 311635178
26901 Rakovník JÍZDNÍ KOLA REZEK - REZKOVÁ Martinovského 182 313517417
26901 Rakovník Petra Šafránková Husovo nám. 4 4 
27023 Křivoklát Cyklo Vaněček Roztoky 222 
27201 Kladno SPORT KOHOUT Jindřich Ing. Váňova 906 312244100
27401 Slaný SPORT KULICH - Kulich Jaroslav Masarykovo nám. 7 312522498
27401 Slaný HYNEK SPORT Slaný  
27601 Mělník HUKOL SPORT SERVIS Lubor Hubáček Čechova 468 315624798
27601 Mělník JÍZDNÍ KOLA OTTIS Ota Zábranský Českolipská 1165 315670500
27601 Mělník CYKLO ERBEN Michal Světická 1930 
27801 Kralupy nad Vtavou V+V SPORT Petr Vostřák U cukrovaru 1078 315722962
27801 Kralupy nad Vtavou EKOR KOLOSERVICE Martin Ekl Vodárenská 199 315723620
28002 Kolín MEGA BIKE MICHAL DRBLÍK Masarykova tř. 989 321716416
28002 Kolín SPORT VYSKOČIL Jaromír Kmochova 406 321728718
28002 Kolín SPORT KLT NOVOTNÝ PETR Parléřova 114 321724919
28002 Kolín SPORT KLT NOVOTNÝ PETR nám. Republik  321714277
28002 Kolín KLT MB SPORT Miroslav Blažek Kutnohorská 402 
28401 Kutná Hora B SPORT BENEŠOVÁ MIROSLAVA Šultysova 170 327512120
28401 Kutná Hora STRAKA SPORT Josef Straka Husova 16 327515741
28401 Kutná Hora AUTOCOMBI s.r.o., Jiří Holoubek Sokolská 601 327513119
28401 Kutná Hora CONTRA BIKE s.r.o. Petr Veselý Jungmannovo nám. 446 
28504 Uhlířské Janovice JÍZDNÍ KOLA Petr Čálek Kolínská 253 327542056
28506 Sázava SDRUŽENÍ PRODAB Jiří Drahokoupil Benešovská 4 327321678
28522 Zruč nad Sázavou HT CZECH, s.r.o. Dvouletky 706 
28601 Čáslav SPECTRUM SPORT BRAIER Luboš Žižkovo nám. 164 327316932
28601 Čáslav BIKE SERVIS Pavel Frodl Jiráskova 732 327315049
28802 Nymburk KOPEJTKOVÁ MILUŠE - Jízdní kola DLouhá 136 325512255
28903 Městec Králové JÍZDNÍ KOLA Josef Kalecký nám. Republiky 11 
28933 Křinec CYKLOMONT Josef Michl nám. Republiky 17 
29001 Poděbrady SPORT A RYBÁŘSKÉ POTŘEBY ULVR Petr Husova 24 325610961
29001 Poděbrady KYNCL MIROSLAV - CYKLOSERVIS Husova 24 325610515
29301 Mladá Boleslav CYKLON Jiří Záveský Jičínská 762 326335770
29501 Mnichovo Hradiště CYKLOSERVIS KAFKA Jiří Turnovská-Kolmá 1477 326771512
30100 Plzeň HEPOS CYKLOCENTRUM František Pompl Slovanská 53 377244104
30100 Plzeň SPORT-K s.r.o. Prokopova 37 377226667
30100 Plzeň ŠIMANDL SPORT spol. s r.o. V Šipce 6 377235835
33003 Chrást SPORT BERAN Vlastimil Chrást 22 377845363
33011 Třemošná u Plzně AB VELOMA-Jan Jánský VELO SALON nám. Cyklistů 1 377856542
33141 Kralovice SPORT DUX Ervin Dux Kralovice 140 
33203 Š?áhlavy JÍZDNÍ KOLA-SPORT Václav Kabát Tylova 538 377969088
33214 Chotěšov J&K CYKLOSERVEX Stanislav Janda Plzeňská 244 377900990
33401 Přeštice JÍZDNÍ KOLA Václav Bauer Nepomucká 94 
33601 Blovice JÍZDNÍ KOLA-SPORT Václav Kabát Americká  46 371523233
33601 Blovice YAN SPORT Jiří Kolář Americká  88 
33701 Rokycany JÍZDNÍ KOLA BERAN VÁCLAV Na Pátku 186/1 371723748
33901 Klatovy CYKLOSPORT OK spol.s r.o. kpt. Jaroše 48 376310561
33901 Klatovy CYKLOSPORT OK spol.s r.o. Pražská 187 376311288
33901 Klatovy ŠIMANDL-SPORT spol.s.r.o. Rybníčky 66 376315460
34004 Železná Ruda BETA SPORT Jaroslav Snášel  U Řezné 376 376397523
34004 Železná Ruda Vlastimil Mička CYKLOSERVIS Javorská 24 
34012 Švihov VELOVIS Petr Hladík nám. TGM 111 
34022 Nýrsko VELOSERVIS-MAŘÍKOVÁ BLANKA Palackého 301 376570827
34022 Nýrsko Milan Kory?ák U radnice 791 
34101 Horažďovice CYKLOSERVIS Faust Vladimír Strakonická 883 376513261
34201 Sušice CYKLO - SERVIS Míčka Vlastimil Havlíčkova 93 376523384
34201 Sušice JÍZDNÍ KOLA ČÁCHA PETR Příkopy 2 376526502
34401 Domažlice JÍZDNÍ KOLA Turek Jaroslav Husova 97 379723837
34701 Tachov CYKLOSPORT BRADÁČ PETR Smetanova  894 374724000
34701 Tachov SPORT FUN B Martin Srba nám. Republiky 119 374721673
34815 Planá u Mar. Lázní Eva ChvojkováSPORT BUMERANG Dukelských Hrdinů 98 374798451
35002 Cheb MARTINEC DUŠAN nám. Jiřího z Poděbrad 34 
35002 Cheb PROFI SPORT FIALA PETR K Nemocnici  3 354435940
35002 Cheb CYKLO SPORT Oldřich HARTMANN Svobody 40 
35301 Mariánské Lázně SPORT SHOP BÍLEK JAROSLAV Skalníkova 471 354621555
35471 Velká Hleďsebe SPORTSERVIS NAVRÁTIL Pohraniční stráže 160 354623810
35601 Sokolov JÍZDNÍ KOLA MAJNEK JOSEF Dr. Kocourka 903 352624320
36001 Karlovy Vary CYKLOCENTRUM VONDRÁŠEK ROMAN Vítězná 15 353229566
36005 Karlovy Vary THEOSPORT ČERNÝ THEODOR Sokolovská 1023/39 353568041
36301 Ostrov JÍZDNÍ KOLA ČECHMAN Jiří Dlouhá  103 353615422
36301 Ostrov JÍZDNÍ KOLA-MODELY František Nejedlý Horní Žďár 20 
36301 Ostrov CYKLOSERVIS Ambrož-Jirásek Mánesova 1200 353616381
36401 Toužim Rudolf Stibůrek CYKLOSERVIS S  Plzeňská 465 353312920
37001 České Budějovice MÜLLER SPORT BOHEMIA s.r.o. Kanovnická 1 386354172
37001 České Budějovice CYKLOCENTRUM HYKA Žižkova 26 603180827
37001 České Budějovice CYKLO Josef Jiřička Litvínovice 83 387203757
37401 Tachov VACEK JAN Zárečná 1569 374722657
37501 Týn nad Vltavou VELO - SPORT Sokol Ladislav Hlinecká 745 385732956
37501 Týn nad Vltavou CYKLO SERVIS OTČENÁŠEK Vinařického nám. 210 385731132
37701 Jindřichův Hradec BIKE SPORT JOMA - MAXOVÁ MARCELA Václavská 544 384323433
37701 Jindřichův Hradec KG SPORT CYKLO LYŽE Štítného 116 384364464
37701 Jindřichův Hradec P+V,CYKLOSERVIS Jiří Prokeš nám. Míru 8 384363115
37701 Jindřichův Hradec Oldřich Karlíček Janderova 163/II 
37701 Jindřichův Hradec Jan Hájek cyklosport Jarošovská 53 384322890
37802 Stráž nad Nežárkou AUTODÍLY-JÍZDNÍ KOLA Oldřich Karlíček nám. E.Dastinové 60 
37833 Nová Bystřice Martin Kubíček nám.Míru 26 381213425
38001 Dačice Cyklo sport Petr Kunkal Křižovnická  70/1 384423377
38241 Kaplice JÍZDNÍ KOLA ČÍŽEK PAVEL Nové Domovy 183 380312586
38301 Prachatice SPORTCHALUPA ZEMAN Zahradní 126 388312253
38301 Prachatice MÜLLER SPORT BOHEMIA s.r.o. Vodňanská 50 388313997
38601 Strakonice SPORT BIKE SKÁLA PAVEL Velké nám. 46 383327415
38601 Strakonice SPORT ŘEDINA A SYN Palackého nám. 84 383328970
38801 Blatná Petr Soukup U Čertova kamene 1020 
38901 Vodňany Josef Kadlec Revoluční 563/II 
38901 Vodňany Emil Wonderss dr.Hajného 12 
39001 Tábor VELO SPORT Jan Pazourek Dr. Farského 2056 381256061
39001 Tábor Ladislav Paleček Tř. 9.května 2886 
39111 Planá nad Lužnicí BSP Martin Novák ČSA 532 381892550
39131 Dražice CYKLOSERVIS Jan Růžička Dražice 169 
39181 Veselí nad Lužnicí CYKLO SUCHÝ Rostislav Čs. armády 162 381581707
39181 Veselí nad Lužnicí Jana Jiráčková Veselí nad Lužnicí  
39181 Veselí nad Lužnicí Radek Dolejší Veselí nad Lužnicí  
39201 Soběslav CYKLOSPORT  Jan ŠVEC E. Beneše 2 381521615
39301 Pelhřimov VELOSPORT VALENTA Richard Dr. Tyrše 877 565323026
39301 Pelhřimov VELOSLUŽBY TOČÍK Libor Křemešnická 814 565322784
39501 Pacov CYKLO&RYBÁŘSKÝ SPORT Luboš Dítě Ondřejovická 196 
39601 Humpolec MOTOSERVIS Václav kašpar Lnářská 128 
39701 Písek CYKLOSPORT Ouředník Žižkova 282 
39804 Čimelice Vladimír Drnek Minice 2 
39811 Protivín SPORTSERVIS Ivana Šimegová Mírová 314 382251921
39811 Protivín Jiří Plíva a syn Na Skále 802 
39843 Bernartice u Milevska ZDENĚK KLÁSEK Okrouhlá 38 
39901 Milevsko CYKLOSPORT MARVAN Petr Masarykova tř. 650 382523256
40001 Ústí nad Labem BIKE SPORT Pavel Ponížil Moskevská 3 475209801
40001 Ústí nad Labem RYBÁŘSKÉ POTŘEBY Vladimír Braunstein Moskevská 44 475208464-6
40317 Chabařovice V & K SPORT Karel Šviha Husovo náměstí 1 475225237
40502 Děčín MIGO SPORT Miloslav Gotvald Čs.legií 11 
40721 Česká Kamenice V+N CYKLOSPORT Eduard Vilkus Smetanova 265 412584796
40721 Česká Kamenice NEV SPORT Roman Novotný 28.října 137 
41002 Lovosice František Vondra Palackého  7 416531308
41101 Žalhostice PNEUSERVIS PROLIPS Václav Lipš Žalhostice 1 
41108 Štětí CYKLOMOTOSPORT Miloš Kratochvíl Stračenská 647 416812796
41155 Terezín U SVATÉHO VÁCLAVA Laholík Václav Palackého  72 416782129
41201 Litoměřice CYKLO & HOBBY s.r.o. Lidická 8 416734219
41901 Duchcov JÍZDNÍ KOLA Ivana Ježková Osecká 37 417836161
43001 Chomutov KOLA DVOŘÁK Karoliny Světlé  1934 474625555
43001 Chomutov B+M VELO Hana Hronzová Palackého 4275 474626023
43201 Kadaň JIZDNÍ KOLA HNÍZDIL Mírové nám. 62 474345111
43601 Litvínov MOTO+KOLO Rudolf Čupec Mezibořská 745 476731114
43601 Litvínov SPORT-TEXTIL Yvetta Vaněčková Mostecká 2034 476111212
43801 Žatec T-SPORT Týmal Zdeněk Kruhové nám. 359 415712686
43801 Žatec VELOSERVIS - AGENOR Oblouková 220 415711415
43801 Žatec CYKLOCENTRUM H+H Pavla Hauznerová Karla IV 353 
44001 Louny CYKLOSERVIS K - KRÁTKÝ PAVEL Hilbertova 69 415655595
44001 Louny HYNEX SPORT Václav Hynek Husova 2515 
44101 Podbořany JÍZDNÍ KOLA - MOJŽÍŠ Jaromír Dukelská 160 415214313
46001 Liberec DRBOHLAV s.r.o. Hodkovická 16 485133952
46001 Liberec CYKLOSPORT KERDA Śvermova 259-54 485151178
46601 Jablonec nad Nisou ERIG SPORT Erik Lutz E.Floriánové 5 483313727
46822 Železný Brod KP SERVIS Jáchym Pták Malé nám. 45 
47154 Cvikov Bohumil Loubek CYKLORENOVA ČSA 137 
47301 Nový Bor NEV SPORT ROMAN NOVOTNÝ Liberecká 66 
50002 Hradec Králové KB SPORT HK, spol. s.r.o. Pospíšílova tř. 281 495407420
50002 Hradec Králové KOLA ČIHÁK Gočárova 1265 495532886
50002 Hradec Králové KULHÁNEK - JIZDNÍ KOLA tř. Karla IV. 662 495211365
50002 Hradec Králové CYKLO OK Otto Kosař Husova 1594 495273002
50351 Chlumec nad Cidinou JÍZDNÍ KOLA JOSEF KADAVA - VERA Pod Hřbitovem 288 495485734
50601 Jičín CYKLO-SKI JAROSLAV TŮMA Husova 152 493620398
50801 Hořice VELO ŠANDERA Petr nám. Jiřího z Poděbrad 155 493691379
50901 Nová Paka SPORT FANZY Jiří Pochop Masarykovo nám. 327 493721925
50901 Nová Paka JÍZDNÍ KOLA Miroslav POUR Legií 353 493724327
51101 Turnov ATOM CYKLO-SKI-SPORT Jiří Matějec Trávnice 153 481321625
51211 Vysoké nad Jizerou SPORT FALCO Gunnar Havel Vysoké nad Jizerou 131 481593283
51236 Horní Branná CYKLOSERVIS Michal Kučera Horní Branná 119 481584530
51301 Semily BC SPORT - PLECHATA JIŘÍ Nadražní 351 481625228
51601 Rychnov nad Kněžnou DEVOSS - DERUNOV OLDŘICH Staré nám. 69 494532858
51601 Rychnov nad Kněžnou SKI SERVIS - HOUDEK MILOŠ B. Němcové 659 494533998
51601 Rychnov nad Kněžnou JAN RYŠKA SPORT 5.května 1129 
51721 Týniště nad Orlicí SPORT JELEN Ladislav 17.listopadu 214 494371907
51741 Kostelec nad Orlicí JÍZDNÍ KOLA CHMELAŘ VÍTĚZSLAV Příkopy 1242 494321123
51801 Dobruška JÍZDNÍ KOLA Viktor Maršálek Kostelní 369 494623276
53002 Pardubice CYKLO BIKE Jar. Duba J.Palacha 407 466304607
53002 Pardubice CYKLO CONTENT NEČAS JAN Sladkovského 483 466615277
53002 Pardubice VELO BLAŽEK Palackého 2417 466512512
53002 Pardubice CYKLO MIPI Vladimír Pitter Hradiš?ská 28 
53003 Pardubice RICHARD KOLDA Sakařov 1103 466652379
53003 Pardubice CYKLOSPORT BERKA Vladimír Rumunská/Na Drážce 90 
53400 Holice VOMIT Vojtěch Michal Nádražní 242 466920101
53501 Přelouč CYKLOKRAUS-KRAUS VÁCLAV Pardubická 638 466958040
53701 Chrudim JÍZDNÍ KOLA NOVOTNÝ Václav Štěpánkova 107 469620706
53854 Luže Jiří Vavroušek Košumberk 103 469672028
53901 Hlinsko KOLA SEVERÝN Josef Dvořákovo nábř. 222 469311458
54101 Trutnov SPORT PLECHÁČ Horská  499826444
54101 Trutnov VELLA Martina Slavíčková Krakonošovo nám. 122 
54232 Úpice JÍZDNÍ KOLA Marta Bártová Puškinova 546 
54301 Vrchlabí KAH SPORT s.r.o. Karel Hník Valteřická 1436 499424700
54301 Vrchlabí ROSSI SPORT SERVIS LUKÁŠ VOHNÍK Zámecká 1456 499423256
54351 Špindlerův Mlýn ROSSI SPORT SERVIS Tomáš Vohník Špindlerův Mlýn  499433348
54371 Hostinné JÍZDNÍ KOLA Jana Heková Hostinné  66 
54401 Dvůr Králové nad Labem PETR BIKE Petr Munzar Vančurova 344 499329033
54401 Dvůr Králové nad Labem CYKLOSPORT PA-LA Pavel Pařík Havlíčkova 9 
54402 Dvůr Králové nad Labem VELOSERVIS J. Medikus Smetanova 905 
54442 Choustníhovo Hradiště VELOSERVIS Miloš Potocký Choustníhovo Hradiště 94 499392194
54701 Náchod IB SPORT Kamenice 114 491423572
54701 Náchod TONY CYKLO František Dítě Mlýnská 304 491421594
54901 Nové Město nad Metují IB sport s.r.o. Husovo nám. 1212 
54941 Červený Kostelec Jízdní kola Eva Prouzová 17.listopadu 158 491461273
54954 Police nad Metují Pítrs bikes Petr Sulzbacher Nádražní 204 
54957 Teplice nad Metují SPORTIV REDPOINT ČADA TOMÁŠ Ing. Horní 13 491581042
55001 Broumov LAGUNA Milan Vašák Mírové nám. 123 491522534
55203 Česká Skalice JÍZDNÍ KOLA Jaroslav Plištil Maloskalická 120 
56002 Česká Třebová CYKLOSERVIS Milan Dostál Dr. Beneše 603 465531988
56002 Česká Třebová SPORT SKI&SERVIS ing. Karel Bartoš Litomyšlská 268 465535442
56151 Letohrad ŠKÝZ s.r.o. Komenského 163 465622187
56164 Jablonné nad Orlicí CYKLOSPORT MACH Petr Macháček Nádražní 272 465642455
56201 Ústí nad Orlicí CYKLO-HOBBY-SPORT ŠVEJKAR Vojtěch Třebovská 110 465525558
56301 Lanškroun DVOŘÁK JIŘÍ CYKLOSPORT nám. J. M. Marků 46 465324678
56401 Žamberk CYKLO JANOUŠEK VÁCLAV Nadražní 763 465613120
56802 Svitavy SPORTIM s.r.o.- SPORT.POTŘEBY nám. Míru 62 461535314
56943 Jevíčko CYKLOWETTER PAVEL Palackého nám. 638 461326660
57001 Litomyšl SPORTOVNÍ POTŘEBY - GLOBUS Smetanovo nám. 53 461612695
57001 Litomyšl CYKLO STRATÍLEK-cyklo Smetanovo nám. 28 461612725
57001 Litomyšl MIRVA s.r.o. Smetanovo nám. 106 461612090
57101 Mor. Třebová BREDY s.r.o.-Ing.BRETTSCHNEIDER PAVEL nám. T. G. Masaryka 39 461311721
57101 Mor. Třebová SPORT SERVIS-JEŽEK JAROMÍR Lanškrounská 18 461311999
57101 Mor. Třebová CYKLOSPORT MARTIN NĚMČÍK Marxova 7 
57101 Mor. Třebová Lukáš Humbrich Školní 1 
58001 Havlíčkův brod VELOSERVIS s.r.o.  Michal Běhounek Havlíčkova 3305 569431044
58001 Havlíčkův brod SPEKTRUM HOLAS František Holas Dolní 154 569427038
58222 Přibyslav JÍZDNÍ KOLA Jaroslav Pochtiol Dobrá 44 
58266 Krucenburk KOLA-SPORT Jiří Janda Krucemburk 243 569697344
58401 Ledeč nad Sázavou PETR CASKA - KOLA SPORT Mostecká 69 569721383
58601 Jihlava TOUR SPORT s.r.o. Komenského 30 567330961
58601 Jihlava JÍZDNÍ KOLA HIPP CYCLES Komenského 6 567331332
59101 Žďár nad Sázavou AB SPORT Jiří Bradáč Nádražní 11 566627082
59101 Žďár nad Sázavou CYKLO CHLUBNA Radek Šípková 12 566625416
59101 Žďár nad Sázavou CYKLO MORAVEC Miroslav Wonkova 4 566625378
59204 Fryšava pod Žák. horou CYKLO Milan Bartoň Fryšava  49 
59231 Nové Město na Moravě LYŽE SLONEK Milan Soškova 231 566618140
59231 Nové Město na Moravě SPORTEN a.s. U Pohledce 1347 566654354
59301 Bystřice nad Per. Karel Krondráf Masarykovo nám. 4 566553088
59401 Velké Meziříčí JÍZDNÍ KOLA BORŮVKA JOSEF Novosady 42 566524726
60200 Brno CYKLOSERVIS PÁTÍK Lumír Pod Nemocnicí  547246699
60200 Brno CYKLOSPORT KOZÁREK Svratecká 56 541260692
60200 Brno CYKLOSPORT LABUS Rudolf Hlavní 35 541260687
60200 Brno Royal Agency Brno s.r.o.SEKÁČ U LYŽAŘE Čápkova 1 541247434
60200 Brno Cyklosport Tomáš Kočař Štefánikova 19 549243675
60200 Brno TANDEM BIKE JEMELKA Muténická 21 541220818
60200 Brno HELIA SPORT Úvoz  59  541241291
60200 Brno Lyžárna Špitálka 12 543255181
60200 Brno SPORTARENA s.r.o., Mgr. Mirek Krejčí Hrnčířská 23 
62800 Brno Martin Černý Pálavské nám. 119 
63500 Brno ROCK&ROAD Rostislav Ba?a Ondrova 9 546222437
66434 Kuřim Alena Veselovská Kuřim  
66601 Tišnov STYLE SPORT Renata Zámečníková Dvořáčkova ul. 66 549410666
66601 Tišnov CYKLOSPORT Pavel Klepárník Janáčkova 104 549412206
66902 Znojmo SPORT FLITE Jan Fiala Jezuitská 8 515260758
66902 Znojmo CYKLO KUČERA Kovářská 11 515225618
66902 Znojmo BIKE SERVIS JARMARA KAMIL Hakenova 27 515242751
66902 Znojmo BIKE SERVIS JARMARA KAMIL nám. TGM 19 515242751
66902 Znojmo TOURSPORT - INTERSPORT Havlíčkova 5 515224888
67172 Miroslav JÍZDNÍ KOLA-SPORT Miroslav ANTL Brněnská 1 515334070
67201 Moravský Krumlov CYKLOSERVIS NOVOTNÝ PAVEL nám. T.G.M. 44 515322236
67401 Třebíč TOUR SPORT s.r.o. p. Dokulil Jejkovská brána 3 568842741
67401 Třebíč TWINS SPORT Jiří Štolpa Brněnská 49 568822192
67401 Třebíč SOLIDO TŘEBÍČ Karlovo nám. 48 568842369
67531 Jemnice SPORTOVNÍ POTŘEBY HOMOLKA ING. nám. Svobody 39 568450153
67571 Náměš? nad Oslavou SPORT HOŠ?ÁLEK ing. Anna Hoš?álková Ke Křiš?álovu 804 
67602 Moravské Budějovice SPORTOVNÍ POTŘEBY ŠVOMA nám. Míru 6 568423330
67602 Moravské Budějovice MK CYKLO JÍZDNÍ KOLA Husova 614 568421964
67801 Blansko N&N Blansko s.r.o. TONI SPORT Rožmitálova 18 516410196
67801 Blansko CYKLO-BIKE SPORT RADEK ŠINKORA Jasanova  3 
67801 Blansko KOLA NOVÁK Rožmitálova 5/7 516419530
67902 Jedovnice SPORT BOB Stanislav Borek Havlíčkovo nám. 44 
67902 Rájec - Jestřebí CYKLO PLUS Roman Daněk nám. Míru 6 516433660
67938 Cetkovice Petr Mašek Cetkovice 241 516477596
67952 Žďárná BIKE SERVIS Jiří Páral Žďárná 243 
67961 Letovice HYNEK JÍZDNÍ KOLA Masarykovo nám. 11 516474913
67961 Letovice CYKLO RADEK KALINA Tyršova 16 
68001 Boskovice SPORT KOLA RYBÁŘSTVÍ PETRŮ Masarykovo nám. 27 516454319
68001 Boskovice SUPER SPORT D&A Masarykovo nám.  516453211
68201 Vyškov BIKE PRO Marek Hynšt T.G.M. 7 517348765
68323 Ivanovice na Hané Jiří Hanák U hřiště 758 517363611
68401 Slavkov u Brna JÍZDNÍ KOLA HANÁK Brněnská 123 544220682
68501 Bučovice CYKLOSPORT ČASTULÍK Legionářská 130 517380752
68601 Uher. Hradiště JUVACYKLO JURÁK ALEŠ Mariánské nám. 77 572552833
68603 Staré Město JÍZDNÍ KOLA Stanislav Čihal nám. Hrdinů 264 572542840
68604 Kunovice František Růčka nám. Svobody 360 
68724 Uherský Ostroh CYKLOSERVIS Pavel Stránský Veselská 838 
68801 Uherský Brod CYKLOSPORT REZKOVÁ MARTA Bří Lužů 121 572635215
68801 Uherský Brod HOREZ Alena Horecká Pod zelnicemi 421 572634945
69002 Břeclav JÍZDNÍ KOLA U HOUŠ?Ů Libuše Houš?ová nám. Svobody 11 519374857
69002 Břeclav RAT JÍZDNÍ KOLA Jungmannova 2 519374456
69002 Břeclav BICYCLE SERVIS SEDLÁK PETR Lidická 30 519371524
69141 Břeclav B+M VELO Hraniční 53 
69144 Lednice LUMA Luděk Mráz Komenského 506 519540456
69301 Hustopeče SPORT KUCHAŘ Bratislavská 27 519413619
69301 Hustopeče JÍZDNÍ KOLA ŠEMORA OPRAVY PRODEJ Kosmákova 4 519411559
69501 Hodonín CYKLO - KROPÁČ Masarykovo nám. 26 518341732
69501 Hodonín CYKLOCENTRUM VALLOVÁ DAGMAR Velkomoravská 7 518352915
69501 Hodonín MATES SPORT Národní 15 518343933
69662 Strážnice JÍZDNÍ KOLA MIROSLAVA MRÁKOVÁ Pánská 482 518334627
69701 Kyjov CYKLOSPORT ČASTULÍK Svatoborská 19 518613172
69701 Kyjov SELUCKÝ MIROSLAV Svatoborská 403 518616513
69801 Veselí nad Moravou JAROSLAV BRABLC Zámecká 8 518325717
71000 Ostrava HITSPORT Jana Kollová Hlavní 563 596932033
71000 Ostrava CYKLO SPORT Ivan Novák Průběžná 3230 596953710
71000 Ostrava SPURT-SPORT FOLVARČNÝ HYNEK 28. října 245 596623416
73401 Karviná SPORT KLAPKA Těreškovová 2233 596317777
73801 Frýdek - Místek Oldřich Velička Jamnická 117 558630158
73911 Frýdlant nad Ostravicí SPORT KONEČNÝ VLASTIBOR Kadlčákova 1507 558675900
73911 Frýdlant nad Ostravicí Rybářský sport U Prcka Náměstí 5 
73934 Šenov RIZZI SPORT Jiří Jahoda Šenov 249 
74221 Kopřivnice ŠITAVANC SPORT PRODEJ OPRAVA KOL Sokolovská 394 556802069
74221 Kopřivnice Ryb.potřeby Vladimír Řihák - FORELLE Štefánikova 1239 556821641
74245 Fulnek CYKLOCENTRUM KOŠÁREK Masarykova 58 556715490
74272 Mořkov Bohuslav Jašek prodej jízdních kol Nové domky 705 556759383
74401 Frenštát pod Radh. SPORT PETYŠA PETRUŽELA KAREL nám. Míru  22 556835593
74401 Frenštát pod Radh. JÍZDNÍ KOLA Pavel Zejda Havlíčkova 32 556836184
74601 Opava CYKLOSPORT NOVÁK DRAHOMÍR H. Kvapilové 17 553711482
74731 Velké Hoštice Jízdní Kola Petr Homola Opavská 22 
74801 Hlučín BICI SPORT VELOSOUČÁSTKY Pode Zdí 29 595041890
74901 Vítkov INSPORTLINE Roman Koš?ál nám. J. Zajíce 3 556300970
75000 Přerov R&J CYKLOSPORT Kramářova 19 
75114 Dřevohostice R&J CYKLOSERVIS náměstí  
75131 Lipník nad Bečvou VELOSPORT Zbyšek Zaoral Blahoslavova  1242 581771633
75131 Lipník nad Bečvou KOLO-MOTO Jiří Babka Na Bečvě 1351 581774529
75501 Vsetín CYKLOSPORT Miroslav Tomaštík Dolní Jasenka 287 571413226
75661 Rožnov pod Radh. PETYŠA SPORT Karel Petružela Nerudova 141 571626103
75701 Valašské Meziříčí KREMEL&KREMEL Mostní 79 571611088
76001 Zlín V.I.K.  Eva Krčmářová K Pasekám 593 577242928
76001 Zlín Petr Čekal Benešovo nábř. 3925 
76312 Vizovice BROTOM Bronislav Toman nám. Palackého 355 
76316 Fryšták JOKAR Holešovská 252 577911790
76321 Slavičín CYKLOSPORT ŠTĚPANČÍK Josef Mladotické nábř. 751 577342743
76361 Napajedla ing. ZDENĚK PACHOLÍK - ZDEMI Na Kapli 1557 
76502 Otrokovice CYKLOSHOP.CZ Zdeněk Zimmermann Tylova 950 577926010
76502 Otrokovice SPORT SERVIS HRUBAN Hlavní 1545 577921537
76601 Valašské Klobouky CYKLOSPORT KOLEX Tomáš Maňas Masarykovo nám. 171 577321087
76701 Kroměříž SPORT MERCO M&M, Josef Merc Velké nám. 35 573338839
76701 Kroměříž VELO SERVIS - FRIESE ZDENĚK Křižná 178 573331528
76701 Kroměříž ŠTROF Vodní 52 573334295
76701 Kroměříž Josef Trunec BT BIKE SPORT Křižná 177 573330939
76824 Hulín YETTI SPORT Jiří Mrázek Zahlinická 367 573351366
76824 Hulín CYKLOSERVIS ŠTĚRBÍK nám. Míru 208 573350091
76824 Hulín Stanislav Hampala LYŽE - SNOWBOARD nám. Míru 208 573350091
76861 Bystřice pod Host. SKI CYKLO SPORT VÁVRA ROMAN Dolní 1404 573379640
77100 Olomouc DASSAR SPORT ARTNER KRISTIAN Roosveltova 100 585413139
77100 Olomouc HARTMAN SPORT Poupětova  585424095
77200 Olomouc Jízdní kola Řehulka Lazecká 83 585233148
77200 Olomouc SPORT OTO KADERKA Palackého 9 585230919
77200 Olomouc CYLINDR-GROUP s.r.o. Denisova 27 
78349 Lutín CYKLOSPORT Jaroslav Popelka k parku 76 585944449
78391 Uničov CYKLO-SPORT-SERVIS Mojmír Stránský Šumperská  541 585051039
78401 Litovel RAKOLA BIKE KOHOUTEK RADEK nám. P. Otakara  753 585342398
78501 Šternberk SPORT TRIATLET SHOP Čechova 1 585011687
78701 Šumperk HAS BIKE v.o.s. Lidická 50 583217182
78701 Šumperk POLACH & SYN Žerotínova 1 
78701 Šumperk HOCKEY SPORT Karel Langr Žerotínova 59b 583212943
78803 Nový Malín SKI-SNOW-SURF SPORT Leo Pospíšil Nový Malín 532 
78901 Zábřeh DENALI SPORT 28.října  3 583416986
78901 Zábřeh DENALI SPORT Čs. Armády 9 583411718
78969 Postřelmov I.&D.HORÁKOVI JÍZDNÍ KOLA Vyhnálovská 168 648437132
78985 Mohelnice CYKLOCENTRUM KAMLER JAROSLAV Zábřežská 21 583430687
78985 Mohelnice SKI SPORT Michal Staštík Třebovská 34 583430930
79001 Jeseník SPORTSERVIS TOMŠŮ Lipovská  101 584413712
79001 Jeseník SPORT MAX HÁJEK Zdeněk Karla Čapka 237 584411517
79001 Jeseník LOVECKÉ POTŘEBY ZÁPECA Antonín nám. Svobody 877 584411818
79070 Javorník Tomáš Nemeškal Nádražní 183 
79084 Mikulovice E.K.T. Břetislav Tomšů Sokolská 545 545 
79201 Bruntál VELOSERVIS Jiří Šír Pionýrská 5 554718194
79305 Mor. Beroun FOTOKOLOSPORT Jaroslav Hnila Smetanova 425 554733081
79326 Vrbno pod Pradědem CYKLOSERVIS-FOTO CHREŇO PETR Jesenická 318 554752005
79401 Krnov BIVAK SPORT KARLÍČEK VLASTIMIL Hlavní nám. 14 554615912
79401 Krnov BIVAK SPORT KARLÍČEK VLASTIMIL Mikulášská 1149 554613093
79401 Krnov HORÁK PAVEL - VELOSPORT Revoluční 66 554615648
79401 Krnov JÍZDNÍ KOLA Bohumil Zavíral nám. Hrdinů 5 554611018
79501 Rýmařov S.O.K. František Kratochvíl Husova 3 554212613
79601 Prostějov JÍZDNÍ KOLA DOČKAL PAVEL Koželuhova  8 582330544
79601 Prostějov CYKLOSPORT VAČKÁŘ Úprkova 16 582346684
79601 Prostějov ARGO SPORT Vojáčkovo nám. 12 582346983
79601 Prostějov RICARDO Roman Krčmář Plumlovská 89 562344467
     Odběr novinek
 
 
 
O.K.BAG, s r.o.
680 01 Boskovice, Nádražní 2303, tel.:516 456 664, fax:516 452 740